Pri objednávke nad 33€ doručenie zdarma
MENU
Modelovacie gél laky

Enii Rubber System 2in1 Base and Builder, Baby Boom, 11ml

Enii Rubber System 2in1 Base and Builder, Baby Boom, 11ml - podkladový a stavebný gél lak.

15,50 € s DPH


Exkluzívne gély novej generácie, vyrobené na báze kaučukového gélu, vhodné i na veľmi problematické nechty. Sú vynikajúce na prácu s krehkými a zničenými nechtami. Unikátne zloženie bez nebezpečných látok a rozpúšťadiel udržuje nechty zdravé a silné, pri vytvrdzovaní v lampe nepáli. Vďaka novej technológii sú veľmi elastické a flexibilné, vyrovnávajú nerovnosti povrchu nechtového lôžka a korigujú všetky nedokonalosti prirodzeného nechtu. Ďalej vyživujú a spevňujú poškodené nechty a znásobujú lesk farebného odtieňa. Majú hustejšiu konzistenciu, vďaka ktorej nezatekajú ku kožtičke a dlhú trvácnosť nechtov bez odchlipov a bubliniek už v tenkej vrstve. Vrchný top je elastický a flexibilný, a tiež má vysoký lesk a dlhú trvácnosť.

1.krok BASE
Báza, ktorá odpruží akýkoľvek materiál a je vynikajúci i pre veľmi poškodené nechty.
Použite Nail Prep, potom Super Stick na vopred zdrsnený necht pilníkom a potom aplikujte RUBBER BASE&BUILDER v tenkej vrstve.
2.krok BUILDER
Stavebný materiál, ktorý výborne drží a perfektne priľne k podkladu.
Vymodelujeme necht pre perfektnú modeláž bez pilovania, vytvrdíme v UV/LED lampe 30sec a potom môžeme aplikovať farbu alebo nechať necht v prirodzenom vzhľade.
TOP GEL
Flexibilný a veľmi lesklý top.
Aplikujte top na necht a vytvrďte v UV/LED lampe 60sec, zotrite výpotok a aplikujte finálnu starostlivosť - olejček na nechtovú kožtičku

Objem balenia: 11ml

Foto je ilustračné.